Swimathon nu ar fi posibil fără contribuția partenerilor noștri, parteneri din mediul business ieșean, media și instituții administrative - și tu poți suține Swimathon Iași, află cum aici

Partener național:

AbbVieLogo 071D49 140x25 Corporate  AbbVie: People. Passion. Posibilities.

Partener:

AB PLUS   ABplus Events: companie specializată în crearea, dezvoltarea și organizarea de evenimente de mari dimensiuni, de tip: tîrguri, expoziții, conferințe, festivaluri.

Partener tehnic:

Tevelop Tevelop: Solutions for the emerging technologies

Partener logistic:

Tricorp Tricorp: Vibraţiile energizează, iar luminile incită.

Partener sportiv:

Club Moving Club Moving: Fii in cea mai bună forma de pana acum! Fă mişcare la Club Moving!

Sponsori:

Decathlon Decathlon: Sport pentru toţi!

logo Ambra Sign Ambra Sign: Pentru fiecare proiect în parte folosim toata inteligenţa, talentul, tehnologia performanţa şi capacitatea de muncă, pentru ca rezultatul obţinut să se încadreze perfect în conceptul pe care l-a conturat iniţial clientul.

masterprint1       Master Print: Pentru noi, fiecare proiect este o provocare.

studioalb-logoStudio Alb: StudioAlb imagini cu suflet

logo-Centrul-Medical-HYGEEA-mic     Hygeea: Sănatatea este cel mai de preţ lucru pentru fiecare dintre noi şi din acest motiv dorim să o protejăm şi să o menţinem.

UtilDeco sigla Util Deco: Util Deco este o unitate protejată autorizată a ADV România, cu producție și servicii în domeniile: confecții, tipografie, legătorie manuală, arhivare și depozitare documente. Detalii pe www.utildeco.ro

logo-02   HERBALIFE: Companie internațională din domeniul nutriției.

apa cu duh logo conv Apa cu Duh: Apa cu duh aduce inovații în consumul apei de zi cu zi adaptându-se unor valori cheie precum progres, performanță și fidelitate.

CAFEPEDIA sigla   Cafepedia: Hrană pentru suflet împreună cu cafea, la o cafea, într-un moment de liniște...:)

Logo AdBicyAdBicyAdBicy este prima remorcă publicitară modular din lume, unică prin simplitatea utilizării, care se folosește de tracțiune umană în proporție de 100%.

Ford  AMH  Ford Iaşi ATI Motors Holdingmai mult decât un simplu producător de mașini, o companie alcătuită din oameni cu familii, care au aceleași probleme și aceleași bucurii ca noi toți.

CTS CTS Corner: locul unde micile momente devin ceva special: fie că e cafeaua cu lapte, ceaiul cu un prieten ori cina în familie.

SIGLA NATIONAL PAINTS National Paints: creăm pretutindeni o amprentă distinctă atât prin noile produse create cât și prin contribuția la dezvoltarea celor existente.

Parteneri media:

magic logo negru Magic FM: Muzica inimii tale!

logo-ziarul-de-iasi-300x105 Ziarul de Iaşi: Liderul presei ieşene

Digi 24 lasi-01DIGI24 Iași

wink Wink: Informaţia în timp real. Informaţia ajunge la consumatorii activi, aflaţi on the go, în afara casei

InOras transparent background Inoras.ro: An de an, lună de lună şi zi de zi aducem publicului cele mai noi ştiri despre evenimente şi locaţii.

absolut media mic Absolut Media: Agenţie specializată în servicii de media planning & buying la nivel regional (zona Moldova).

Sigla Radio Romania Iasi Radio Iaşi:  Povestea oricărei vârste

Iasi Fun-logo Iasi Fun:  Un ghid complet pentru petrecerea timpului liber în oraş, actualizat zilnic cu informaţii corecte şi verificate.

LogoMain iasi business Iasi Business Class:  Cotidian local de business la înălţime.

360 color 360uaic.ro: Noutăți. Opinii. Evenimente.

Stud-Pass-250x104 Studpass: Stud Pass vine în sprijinul tău şi îţi oferă un card cu reduceri

logo-nou-zile-si-nopti-300x201 Zile și Nopți: Agenda ta de timp liber

logo-vreau.altiasi Altiasi.ro:  AltIaşi.ro este un site de evenimente, articole şi interviuri cu dichis.

Cu sprijinul:

primaria Primăria Municipiului Iaşi:  Misiunea noastră include oferirea de servicii publice de calitate în domeniul administraţie publice locale.

DJST DJST Iaşi:  Direcţia Judeţeană pentru Sport şi Tineret Iaşi (D.J.S.T.) funcţionează ca serviciu public deconcentrat al Ministerului Tineretului şi Sportului, cu personalitate juridical Media.

COMPANIILE CARE ÎNOATĂ LA SWIMATHON IAȘI:

AbbVie, Bitdefender, Club Moving, Continental Automotive Romania SRL, Delphi, Endava, FOCALITY, Host Europe Group, Levi9, Optymyze, Outdoor360, Premium Software, Provident Financial Romania IFN SA, RomSoft, SCC Services Romania, Spitalul de Recuperare Recumedis.

Obiectivul de strângere de fonduri ale cauzelor înscrise în cadrul Swimathon Iași au fost posibile și datorită mediului corporate. Așadar, felicitări și mulțumim pentru implicare:

• Vodafone
  • A-E Electronics SA
  • MiOS
  • Junior Clinic
  • APPS Broker

(companii susținătoare JCI Iași)

• iColdo Development SRL

(companie susținătoare World Vision Romania)

• SC ROXEMA SRL

(companie susținătoare Salvați Copiii Iași)

• S.C. PAYTEL S.R.L.